Ideasoft Seo Ayarları

Her e-ticaret altyapısının olduğu gibi İdeasoft’un da kendi içerisinde hazırladığı bir SEO şablonu bulunuyor. Özel yazılımcılar tarafından yapılan bu ayar şablonları sitenizi yönetmenize kolaylık sağlıyor.

Diğer E-Ticaret altyapılarına göre çok daha kolay bir kullanım yapısına sahip olan bu ayarlar, belirli şablonları kullanarak otomatik ayarlama yapmanızı sağlıyor. Ideasoft Seo Ayarları içerikli bu yazımız ile sizler de kolaylıkla tüm ayarlarınızı hazır hale getirebileceksiniz.

Temel olarak kodlarla çalışan bu yapıda {urun_adi} gibi kodlar kullanılıyor. Kategorilerde {kategori_adi} kodunu kullanmanız gerekiyor. Ürün içerisinde mutlaka isim etiketini meta başlığında geçirmeniz gerekir. Açıklama kısmında da aynı şekilde bir içerik kullanmanız fayda getirir. Anahtar kelime kısımları ise Google’ın gözünde pek bir değer ifade etmiyor. Ancak Yandex, Bing gibi arama motorları için hala bir sıralama faktörüdür.

Siz de Ideasoft Seo Ayarlarını kolayca yaptıktan sonra içeriklerinizi daha güçlü hale getirebilirsiniz. Yine de desteğe ihtiyacınız varsa Whatsapp numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *